رونمایی از آیفون 11 در رویداد 19 شهریور اپل

رونمایی از آیفون 11 در رویداد 19 شهریور اپل

در روز دهم سپتامبر برابر با 19 شهریور 98 اپل قصد برگزاری رویداد مهمی دارد که در آن محصولات جدید خود را معرفی خواهد کرد. اما گمانه زنی در رابطه با اینکه اپل در این رویداد قصد دارد از کدام محصولات جدیدش رونمایی کند کار سختی نیست. آن چه که مشخص است اپل در این رویداد قصد رونمایی از خانواده آیفون 11 را دارد اما در کنار این رونمایی احتمالا شاهد معرفی دیگر محصولات سخت افزاری و نرم افزاری نیز خواهیم بود.
آنچه مشخص است آن است که خانواده آیفون 11 سه عضو دارد که این بار اپل برای نامگذاری آن ها روش ساده تری را پیش خواهد گرفت و اعضای این خانواده را آیفون 11 ، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو‌‌مکس نامگذاری خواهد کرد. این شیوه نامگذاری در سری های قبل محصولات آیفون با افزودن حروفی همچون S و R  به نام محصولات صورت می گرفت که بنا بر اظهار فیل شیلر این حروف معنای خاصی نداشتند اما در پیشگیری شیوه‌ی جدید برای نامگذاری محصولات کاربران را از سردرگمی نجات خواهد داد.
از میان اعضای این خانواده آیفون 11 دوربین دوگانه و آیفون 11 پرو و پرو مکس دوربین سه گانه خواهند داشت. در آیفون های 11 تصاویر ثبت شده با هر لنز با هم ترکیب خواهند شد و با به کارگیری این فناوری در دوربین های آیفون 11 باید انتظار ثبت تصاویر با کیفیت تر در شرایط نامساعد را داشته باشیم این قابلیت جبران همان گله‌ای خواهد بود که کاربران سری X آیفون از عملکرد گوشی خود در شرایط نوری نامساعد داشتند.
قابلیت دیگری که پیش بینی می شود به گوشی‌های سری 11 آیفون افزوده شده باشد، سنسور فیس آیدی پیشرفته است تا بتواند با تشخیص چهره در تمامی زوایا قفل گوشی را باز کند. همچنین انتظار می رود در سری 11 آیفون قابلیت شارژ وایرلس معکوس به کار گرفته شده باشد، چرا که پیش تر رقبایی همچون هواوی و سامسونگ این قابلیت را در محصولات خود بکار گرفته اند.
با معرفی آیفون های سری 11 در این رویداد دور از انتظار نیست که زمان دقیقی برای انتشار سیستم عامل ios 13 نیز اعلام شود.  
از میان سایر محصولات اپل احتمال رونمایی از اپل واچ نسل پنجم و معرفی مک بوک جدید همچنین آی مک پرو جدید بسیار اندک است. اما معرفی آیپد و آیپد پرو در این رویداد محتمل تر از سایر محصولات می باشد.
انتظار می رود در این رویداد اپل بخشی را به سرویس های اپل تی وی پلاس (+Apple TV) و اپل آرکید (Apple Arcade) اختصاص دهد. این سرویس ها به ترتیب محتوی ویدئویی و بازی های اختصاصی ارائه می دهند.
پیش بینی ها از معرفی محصولات زیادی در این رویداد خبر نمی دهند اما مسلما محصولاتی که معرفی خواهند شد به قدر کافی مهیج و جذاب خواهند بود تا کاربران را تحت تاثیر قرار دهد و اشتیاق آنها را برانگیزد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.