about us

گروه مهندسی یکتا سرویس

ارائه دهنده انواع خدمات شبکه، دوربین مداربسته و کامپیوتر

_

درباره ما

ما که هستیم؟

گروه فنی و مهندسی یکتا سرویس حاصل فعالیت جمعی از متخصصین حیطه‌ی کامپیوتری و IT می‌باشد. وجه تمایز ما با سایر شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری در داشتن کارشناسانی است که علاوه بر برخورداری از تحصیلات عالیه از تجربه بالایی در زمینه خدمات و فعالیت‌های IT نیز بهرمند هستند.

با توجه به تخصص اعضای این گروه، فعالیت‌های خود را بر روی خدماتی همچون نصب و راه اندازی دوربین‌های مداربسته، راه اندازی سیستم‌های انفورماتیک، تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های نصب شده، فروش انواع برندها و قطعات جانبی، پیاده‌سازی انواع شبکه‌های LAN و WAN، تامین تجهیزات با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، نصب و پیکربندی انواع تجهیزات اکتیو و پسیو، نگهداری و پشتیبانی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه، ارائه خدمات کامپیوتری در محل شما، نصب انواع ویندوز و نرم‌افزارهای تخصصی، عیب‌یابی و تعویض قطعات سخت افزاری در محل، ویروس یابی حرفه‌ای سیستم، پشتیبانی از خدمات، ارائه شده قرار داده‌ایم.

گروه یکتا سرویس با تکیه بر سابقه چندین ساله خود همواره آماده است تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در گرفتن تصمیم مناسب همراهی کند. تلاش ما بر ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کمترین زمان ممکن می‌باشد. در همین راستا سعی داریم تا خدماتی که عرضه می‌کنیم مطابق با آخرین استانداردهای جهان باشد. هدف ما ارائه یک سرویس موقت به شما نیست. ما می‌خواهیم برای همیشه درکنار شما باقی بمانیم پس تمام کوشش خود را برای جلب رضایت شما مشتری گرامی انجام خواهیم داد.

بعد
قبل
بعد
قبل
بعد
قبل
بعد
قبل
بعد
قبل