خدمات شبکه

یکتا سرویس

ارائه خدمات شبکه حرفه‌ای اکتیو و پسیو شبکه یکی از اولویت‌های کاری گروه مهندسی یکتا سرویس است. ما در نظر داریم تا با بکارگیری پروتکل‌های مختلف در طراحی یک شبکه استاندارد بهترین و بروزترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم و نیازهای آنان را با مناسب‌ترین قیمت برطرف کنیم.

خدمات پسیو و اکتیو شبکه

خدمات اکتیو و پسیو شبکه

ما با ارائه خدمات پسیو شبکه استاندارد و اتکا بر تجربه کاری خودمان شما را در برابر مشکلاتی چون افت کیفیت، قطع و وصل شبکه، عدم توانایی در گسترش شبکه، عیب یابی و رفع ایراد بیمه خواهیم کرد.
امنیت شبکه های کامپیوتری

امنیت شبکه

در دنیای دیجتالی امروز هر سازمانی که خدمتی را به مشتریان و کارمندان خود ارائه دهد باید با برقراری امنیت شبکه به طور خاص از داده‌ها، شبکه‌ها، شهرت کاری و برند خود محافظت کند.
طراحی دیتا سنتر شبکه

طراحی دیتاسنتر

طراحی اتاق سرور استاندارد امری پیچیده است و یک سرمایه گذاری بزرگ برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به حساب می‌آید. بهتر است برای بازدهی بیشتر، این طراحی بصورت یکپارچه با کیفیت و به روز طراحی شود.
بک آپ گیری اطلاعات شبکه

ذخیره‌سازی و پشتیبانی‌گیری

یکی از مهمترین نیازهای هر کسب و کار و سازمانی این است که به صورت زمانبندی شده و مشخص و بر اساس نیازهای هر واحد از نرم افزارهای متفاوت، نسخه پشتیبان تهیه کند
تجهیزات میکروتیک و سیسکو

میکروتیک و سیسکو

روتر میکروتیک شما را قادر می‌سازد تا در کم ترین زمان ممکن بتوانید کلیه سرویس های شبکه را پیاده سازی کنید. فرآیند نصب سیستم عامل این دستگاه ساده است و برای اکثر سناریوهای شبکه انعطاف زیادی دارد.
مجازی سازی شبکه های کامپیوتری

مجازی سازی

کاربردهای مجازی سازی بسیار گسترده است برای مثال با استفاده از این امکان شما قادر خواهید بود از یک یا چند سیستم عامل روی یک سرور استفاده کنید.
خدمات ویپ شبکه

ویپ

VoIP این امکان را برای کسب و کار شما فراهم می‌کند تا ارتباطات تلفنی خود را از طریق شبکه‌های IP و با پرداخت هزینه ناچیز برقرار کنید.
تلفن تحت شبکه

خدمات سانترال

استفاده از سانترال در اداره‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ به منظور فراهم کردن بستری از شبکه‌ی خصوصی امری متداول و مرسوم است.

کلیه خدمات شبکه

گروه یکتا سرویس

راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه های کابلی و بی سیم باید بر اساس اصول و استاندارد روز سازمان و طبق سولوشن  از پیش طراحی شده و در زمان مشخص باید راه اندازی و انجام شود.

کابل کشی و زیر ساخت شبکه

در کابل‌کشی ساخت‌یافته با پیروی از یک سری استانداردهای مرتبط با پریزها، کانکتورها، کابل‌ها، اتصالات و تجهیزات اتصال و سایر تجهیزات مورد نیاز جهت اجرای کابل کشی، فرآیندهای طراحی، نصب، تست و تضمین عملکرد سیستم نیز مشخص می‌شوند.

خدمات پشتیبانی شبکه

پشتیبانی یا نگهداری شبکه (Support and Maintenance) به طور‌کلی به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در حوزه خدمات شبکه گفته می‌شود که در جهت حفظ، نگهداری و رفع مشکلات شبکه‌های کامپیوتری در سطح سخت افزاری یا نرم افزاری صورت می‌گیرد.

کابل کشی برق

بکارگیری عملی نکات فنی و ایمنی در کابل کشی برق شبکه از جمله انتخاب نوع کابل برق و در نظر گرفتن اثرات نویز ایجاد شده بر کابل شبکه در شرایط مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است و تأثیر بسزایی بر نتیجه نهایی خواهد گذاشت.

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه در واقع همان فعالیت‌های نرم‌افزاری و پیکربندی تجهیزات شبکه است که به راه‌اندازی سرویس‌ها و نرم‌افزارهای مورد نیاز شرکت‌های تجاری برای بالا بردن سرعت انجام کارها، افزایش راندمان کاری، ارتقا سطح کیفی و کمی کار منجر می‌شود.

آرایش رک

آرایش صحیح رک (Rack) یا کابینت (Enclosure) باعث افزایش امنیت فیزیکی دستگاه‌ها و بقای آن‌ها می‌شود. تفاوت بین آرایش رک‌ها می تواند نشان دهنده تفاوت درجه کاری کارشناسان این حوزه باشد.

فيبر نوري

استفاده از فیبر نوری به دلیل دارا بودن پهنای باند بسیار بالا، تضعیف کم در فواصل زیاد، امنیت فیزیکی بالا درانتقال اطلاعات، اثر ناپذیری از دیگر تجهیزات الکتریکی و کاهش هزینه نصب و تولید در سال‌های اخیر با استقبال بیشتری همراه بوده است.

خدمات مشاوره

گروه مهندسی یکتا سرویس با تکیه بر تخصص کارکنان خود شما را برای خرید تجهیزات و سرویس های تحت شبکه  و بهترین راه کار برای اجرا زیر ساخت شبکه (کابلی و بیسیم ) متناسب با اهداف سازمان شما را یاری می رسانیم تا بتوانید بهترین تصمیم بگیرید
مشاوره طراحی و اجرای شبکه
خرید و تهیه تجهیزات شبکه
نصب و راه اندازی شبکه کامپیوتری
پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری

مشاوره طراحی و اجرای شبکه

راه اندازی شبکه کامپیوتری امری تخصصی است که در صورت نداشتن تجربه ی لازم در این زمینه، برای هر گونه اقدامی در این راستا نیازمند مشورت با افراد متخصص می باشید. کارشناسان ما در یکتا سرویس با نیازسنجی های لازم بهترین طرح را به شما پیشنهاد خواهند داد.

مشاوره طراحی و اجرای شبکه
خرید و تهیه تجهیزات شبکه
نصب و راه اندازی شبکه کامپیوتری
پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری

خرید و تهیه تجهیزات شبکه

ما در یکتا سرویس کیفیت و اصالت تجهیزات مورد استفاده در نصب و راه اندازی شبکه را برای شما تضمین می کنیم. خرید و تهیه ی تجهیزات در کنار انتخاب درست تجهیزات مورد نیاز، می تواند کارآیی شبکه شما را دو چندان کند.

مشاوره طراحی و اجرای شبکه
خرید و تهیه تجهیزات شبکه
نصب و راه اندازی شبکه کامپیوتری
پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری

نصب و راه اندازی شبکه

پس از نیازسنجی و تهیه ی تجهیزات مورد نیاز، نوبت به راه اندازی شبکه خواهد رسید. طراحی و پیاده سازی یک شبکه استاندارد و انجام کلیه خدمات پسیو و اکتیو شبکه می تواند توسط متخصصین یکتا سرویس صورت گیرد تا شبکه ای کارآمد، منعطف و قابل ارتقا پیاده سازی و اجرا شود.

مشاوره طراحی و اجرای شبکه
خرید و تهیه تجهیزات شبکه
نصب و راه اندازی شبکه کامپیوتری
پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری

پشتیبانی شبکه

متخصصین یکتا سرویس با پایش مستمر شبکه و سرویس های شما، مشکلات احتمالی را یافته و رفع رجوع خواهند کرد و در صورت بروز هرگونه مشکل در شبکه های کامپیوتری تیم کارشناسی ما در محل حضور خواهند یافت و یا به صورت تلفنی و از راه دور شما را تا رفع کامل مشکل راهنمایی خواهند کرد.

جدیدترین اخبار فناوری

آخرین اخبار تکنولوژی و فناوری را در یکتا سرویس بخوانید