وال ; مرورگر مخصوص صفحه نمایش‌های تاشدنی

مرورگر وال مخصوص گوشی های تاشدنی

ال جی مرورگر جدیدی به نام وال (whale) را با همکاری شرکت Naver طراحی کرده است. این مرورگر که برای گوشی های هوشمند تاشدنی طراحی شده است در نمایشگاه IFA 2019 که در شهر برلین برگزار خواهد شد رونمایی می شود. Naver بزرگترین شرکت کره ای می باشد که موتورهای جستجوگر طراحی می کند و در طراحی و توسعه مرورگر وال با ال جی همکاری می کند.
قبل تر ال جی در کنگره جهانی موبایل 2019 گوشی هوشمند ال جی وی 50 تین کیو را معرفی کرد و همزمان با آن نمایشگر جانبی Dual screen را نیز رونمایی کرد. ال جی با ارائه این صفحه نمایش جانبی کاربران را قادر خواست تا صفخه نمایش گسترده تری را در اختیار داشته باشند. حال مرورگر توسعه یافته توسط ال جی با همکاری شرکت Naver می تواند تجربه‌ی جدیدی به کاربران از کارکردن با Dual Screen بدهد ضمن آن که عملکرد چند وظیفه ای نیز توسط این مرورگر پشتیبانی خواهد شد.
ال جی با معرفی مرورگر  وال خواهد توانست عملکرد خوبی را برای دیوایس هایی با صفحه نمایش تاشدنی در ابعاد مختلف  ایجاد کند چرا که کاربران می توانند به سهولت و با سرعت در هر دو نمایشگر با موتور جست وجوی وال به اطلاعات خود دست یابند و یا بر روی هر نمایشگر کارهای مختلفی انجام دهند. هر دو شرکت ال جی و Naver معتقدند که با معرفی این مرورگر گام مهمی به سمت توسعه فناوری های مبتنی بر Dual Screen برداشته خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.