خدمات شبکه

یکتا سرویس

ارائه خدمات شبکه حرفه‌ای اکتیو و پسیو شبکه یکی از اولویت‌های کاری گروه مهندسی یکتا سرویس است. ما در نظر داریم تا با بکارگیری پروتکل‌های مختلف در طراحی یک شبکه استاندارد بهترین و بروزترین خدمات شبکه را به مشتریان خود ارائه دهیم و نیازهای آنان را با مناسب‌ترین قیمت برطرف کنیم.

  خدمات شبکه و امنیت شبکه

  امنیت شبکه

  در دنیای دیجتالی امروز هر سازمانی که خدمتی را به مشتریان و کارمندان خود ارائه دهد باید با برقراری امنیت شبکه به طور خاص از داده‌ها، شبکه‌ها، شهرت کاری و برند خود محافظت کند.
  خدمات پسیو شبکه

  طراحی دیتاسنتر

  طراحی اتاق سرور استاندارد امری پیچیده است و یک سرمایه گذاری بزرگ برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به حساب می‌آید. بهتر است برای بازدهی بیشتر، این طراحی بصورت یکپارچه با کیفیت و به روز طراحی شود.
  خدمات و پشتیبانی شبکه

  ذخیره‌سازی و پشتیبانی‌گیری

  یکی از مهمترین نیازهای هر کسب و کار و سازمانی این است که به صورت زمانبندی شده و مشخص و بر اساس نیازهای هر واحد از نرم افزارهای متفاوت، نسخه پشتیبان تهیه کند
  خدمات شبکه

  میکروتیک و سیسکو

  روتر میکروتیک شما را قادر می‌سازد تا در کم ترین زمان ممکن بتوانید کلیه سرویس های شبکه را پیاده سازی کنید. فرآیند نصب سیستم عامل این دستگاه ساده است و برای اکثر سناریوهای شبکه انعطاف زیادی دارد.
  خدمات مجازی سازی شبکه

  مجازی سازی

  کاربردهای مجازی سازی بسیار گسترده است برای مثال با استفاده از این امکان شما قادر خواهید بود از یک یا چند سیستم عامل روی یک سرور استفاده کنید.
  خدمات ویپ شبکه

  ویپ

  VoIP این امکان را برای کسب و کار شما فراهم می‌کند تا ارتباطات تلفنی خود را از طریق شبکه‌های IP و با پرداخت هزینه ناچیز برقرار کنید.
  اجرای پسیو شبکه

  خدمات سانترال

  استفاده از سانترال در اداره‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ به منظور فراهم کردن بستری از شبکه‌ی خصوصی امری متداول و مرسوم است.

  کلیه خدمات شبکه

  گروه مهندسی یکتا سرویس

  راه اندازی شبکه

  نصب و راه اندازی شبکه های کابلی و بی سیم باید بر اساس اصول و استاندارد روز سازمان و طبق سولوشن  از پیش طراحی شده و در زمان مشخص باید راه اندازی و انجام شود.

  کابل کشی و زیر ساخت شبکه

  در کابل‌کشی ساخت‌یافته با پیروی از یک سری استانداردهای مرتبط با پریزها، کانکتورها، کابل‌ها، اتصالات و تجهیزات اتصال و سایر تجهیزات مورد نیاز جهت اجرای کابل کشی، فرآیندهای طراحی، نصب، تست و تضمین عملکرد سیستم نیز مشخص می‌شوند.

  خدمات و پشتیبانی شبکه

  پشتیبانی و نگهداری شبکه (Support and Maintenance) به طور‌کلی به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در حوزه خدمات شبکه گفته می‌شود که در جهت حفظ، نگهداری و رفع مشکلات شبکه‌های کامپیوتری در سطح سخت افزاری یا نرم افزاری صورت می‌گیرد.

  کابل کشی برق

  بکارگیری عملی نکات فنی و ایمنی در کابل کشی برق شبکه از جمله انتخاب نوع کابل برق و در نظر گرفتن اثرات نویز ایجاد شده بر کابل شبکه در شرایط مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است و تأثیر بسزایی بر نتیجه نهایی خواهد گذاشت.

  خدمات اکتیو شبکه

  خدمات اکتیو شبکه در واقع همان فعالیت‌های نرم‌افزاری و پیکربندی تجهیزات شبکه است که به راه‌اندازی سرویس‌ها و نرم‌افزارهای مورد نیاز شرکت‌های تجاری برای بالا بردن سرعت انجام کارها، افزایش راندمان کاری، ارتقا سطح کیفی و کمی کار منجر می‌شود.

  آرایش رک

  آرایش صحیح رک (Rack) یا کابینت (Enclosure) باعث افزایش امنیت فیزیکی دستگاه‌ها و بقای آن‌ها می‌شود. تفاوت بین آرایش رک‌ها می تواند نشان دهنده تفاوت درجه کاری کارشناسان ارائه دهنده خدمات شبکه باشد.

  فيبر نوري

  استفاده از فیبر نوری به دلیل دارا بودن پهنای باند بسیار بالا، تضعیف کم در فواصل زیاد، امنیت فیزیکی بالا درانتقال اطلاعات، اثر ناپذیری از دیگر تجهیزات الکتریکی و کاهش هزینه راه اندازی شبکه در سال‌های اخیر با استقبال بیشتری همراه بوده است.

  خدمات مشاوره

  گروه مهندسی یکتا سرویس با تکیه بر تخصص کارکنان خود شما را برای خرید تجهیزات و سرویس های تحت شبکه و بهترین راه کار برای اجرای پسیو شبکه (کابلی و بیسیم ) و اکتیو شبکه ، یاری می‌رساند و تا اتخاذ بهترین تصمیم با شما خواهد ماند.

  ارائه جامع‌ترین خدمات شبکه

  توسط کارشناسان ما در یکتا سرویس

  • نصب و راه اندازی سرورهای HP , Supermicro , Intel
  • نصب و راه اندازی انواع دستگاه فايروال ، میکروتیک ، سیسکو
  • نصب و راه اندازی Microsoft CRM , Share Point , Exchange Server
  • نصب تجهیزات شبکه مانند روتر ، سوئیچ و ...
  • نصب و راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه
  • طراحی و اجرای مانیتورینگ شبكه روزانه، هفتگی، ماهانه (Monitoring)
  • ارائه انواع سيستم‌هاي ويندوز سرور مانند : اكتيو دايركتوري ، Dns ، Dhcp Server
  • راه اندازي سرور و نصب ويندوز سرور و راه اندازي دامين جهت مديريت دسترسي‌ها
  • مشاوره و راه اندازي مديريت اينترنت و پهناي باند براي كاربران
  • استاندارد سازی شبکه و اتاق سرور (Datacenter)
  • رفع ايرادات شبكه نرم افزاري و سخت افزار
  • قرارداد پشتيباني شبكه كامپيوتري
  • قرارداد نگهداری و پشتیبانی تجهیزات پسیو شبکه شامل کابل ، داکت و …
  • قرارداد پشتیبانی و نگهداری تجهیزات شبکه سوئیچ ، روتر و …
  • پشتیبانی و نگهداری اتاق سرور شامل رک ، سرور ، UPS و …
  • قرارداد پشتیبانی و نگهداری سیستم های صوتی و تصویری تحت شبکه
  مشاوره طراحی و اجرای شبکه
  خرید و تهیه تجهیزات شبکه
  راه اندازی شبکه کامپیوتری
  خدمات و پشتیبانی شبکه

  مشاوره طراحی و اجرای شبکه

  راه اندازی شبکه کامپیوتری امری تخصصی است که در صورت نداشتن تجربه ی لازم در این زمینه، برای هر گونه اقدامی در این راستا نیازمند مشورت با افراد متخصص می باشید. کارشناسان ما در یکتا سرویس با نیازسنجی های لازم بهترین طرح و خدمات شبکه را به شما ارائه خواهند داد.

  مشاوره طراحی و اجرای شبکه
  خرید و تهیه تجهیزات شبکه
  راه اندازی شبکه کامپیوتری
  خدمات و پشتیبانی شبکه

  خرید و تهیه تجهیزات شبکه

  ما در یکتا سرویس کیفیت و اصالت تجهیزات مورد استفاده در نصب و راه اندازی شبکه را برای شما تضمین می کنیم. خرید و تهیه ی تجهیزات به موازات انتخاب درست تجهیزات مورد نیاز و دریافت با کیفیت ترین خدمات شبکه می تواند کارآیی شبکه شما را دو چندان کند.

  مشاوره طراحی و اجرای شبکه
  خرید و تهیه تجهیزات شبکه
  راه اندازی شبکه کامپیوتری
  خدمات و پشتیبانی شبکه

  نصب و راه اندازی شبکه

  پس از نیازسنجی و تهیه ی تجهیزات مورد نیاز، نوبت به راه اندازی شبکه خواهد رسید. طراحی و پیاده سازی یک شبکه استاندارد و انجام کلیه خدمات پسیو و اکتیو شبکه می تواند توسط متخصصین یکتا سرویس صورت گیرد تا اجرا و پیاده سازی شبکه ای کارآمد، منعطف و قابل ارتقا را شاهد باشید.

  مشاوره طراحی و اجرای شبکه
  خرید و تهیه تجهیزات شبکه
  راه اندازی شبکه کامپیوتری
  خدمات و پشتیبانی شبکه

  خدمات و پشتیبانی شبکه

  متخصصین یکتا سرویس با پایش مستمر شبکه و سرویس های شما، مشکلات احتمالی را یافته و رفع رجوع خواهند کرد و در صورت بروز هرگونه مشکل در شبکه های کامپیوتری تیم کارشناسی ما در محل حضور خواهند یافت و یا به صورت تلفنی و از راه دور شما را تا رفع کامل مشکل راهنمایی خواهند کرد.

  جدیدترین اخبار فناوری

  آخرین اخبار تکنولوژی و فناوری را در یکتا سرویس بخوانید